Archiwum autora: Piotr

Informacja o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Stowarzyszenia na dzień 17.06.2021

Szanowni Państwo,

Przypominam, że w czwartek 17 czerwca 2021 o godz. 18.00 w siedzibie Zespołu odbędzie się Walne Zebranie Stowarzyszenia.

W trakcie Zebrania dokonamy wyboru nowych władz Stowarzyszenia oraz zapoznamy się z bieżącą sytuacją przed jubileuszem Zespołu.

Przypominam jednocześnie, że uczestnictwo w zebraniach to nie tylko przywilej, ale i obowiązek członków Stowarzyszenia. Liczymy na Waszą obecność i zachęcamy do udziału w pracy Stowarzyszenia poprzez kandydowanie do Zarządu Stowarzyszenia.

Zawiadomienie oraz porządek obrad >>>plik pdf

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w czwartek 17 czerwca o godz. 18.00

Joanna Szczepańska

Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół ZPiTPW

Nasza Oldbojowa wigilia

W dniu 15 grudnia 2020 odbyło się  Spotkanie Wigilijne online. Była to okazja do spotkania po bardzo długim czasie w naszym oldboy’owym gronie, choćby zdalnie, w tym szczególnym przedświątecznym czasie. Punktualnie o godz. 20.00 połączyliśmy się zdalnie ( niektórzy będąc jeszcze w pracy, co widać na załączonym obrazku😊) Wykorzystaliśmy usługę Microsoft Teams, dzięki której mogliśmy zobaczyć się po długiej przerwie, podzielić doświadczeniami ostatnich miesięcy i złożyć życzenia. Wszyscy byli zgodni, że powinniśmy takie spotkania online organizować częściej, jeżeli sytuacji nie pozwoli nam kontynuować prób i spotkań „ na żywo”. Czekajcie więc wkrótce na kolejne zaproszenia w jubileuszowym roku obchodów 70-lecia Zespołu Pieśni i Tańca PW!