70 lat na scenie!

Jubileuszowy rok Zespołu Pieśni i Tańca PW świętujemy na wiele sposobów. Dla wszystkich członków Zespołu, tych aktywnych i Oldbojów, najważniejszym punktem obchodów jest zawsze KONCERT! W tym roku odbyły się dwa koncerty galowe. W pierwszym zaprezentował się obecny skład Zespołu a w drugim mieli okazję wystąpić wszyscy chętni byli Zespołowicze – młodsi i starsi absolwenci Zespołu. Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich naszych fanów i przyjaciół do obejrzenia tych koncertów, które odbyły się na scenie Matecznika Mazowsze. Oba koncerty zostały zarejestrowane i udostępnione na żywo dzięki uprzejmości Studenckiej Telewizji Internetowej TVPW

10 listopada, godz. 19:00 odbył się koncert „Młodzi siedemdziesięcioletni”

Na scenie zaprezentował się obecny skład Zespołu – grupa wokalna, grupa taneczna oraz kapela. W repertuarze pojawiły się premiery nowych suit!

(20+) Facebook

11 listopada, godz. 15:00 – odbył się koncert „Zawsze razem”

W ciągu 70 lat przez Zespół przewinęło się kilka pokoleń tancerzy, muzyków wokalistów. Podczas drugiego koncertu jubileuszowego na scenie wystąpili młodsi i starsi absolwenci Zespołu w najbardziej znanych suitach i pieśniach.

(20+) Facebook